Antikvariát

Marcel Goliaš

Přihlášení / Registrace
 
Ostatní systémy
3

Název:Jak to vidí Ivanka Adamcová
Autor:Táborská, Olina
Kód:00023
Žánr:náboženství, ostatní systémy, synkretismus
Jazyk: česky
Nakl. údaje:Praha : Olina Táborská
Rok vydání:2016
Vydání:1
Rozsah:243 str.
ISBN:978-80-270-0049-4
Stav:výborný
Umístění:Nab-2
Anotace:Perfektní návod na život Celkem 243 stran o hledání smyslu života. Duchovní učitelka Ivanka Adamcová reaguje na témata dvaceti příběhů lidí různého věku, profese, sociálního postavení, na příběhy žen i mužů. Objevíte zde cenné rady, jak být spokojeným člověkem v každé době, v každé situaci, v každém režimu, v každém koutu světa. V poslední kapitole najdete odpovědi na deset nejčastěji kladených otázek i lidmi, kteří už Ivančino učení znají. Budete velmi překvapeni vyzněním odpovědí. Dá se říct, že kniha obsahuje perfektní návod na život.
Cena:300,- Kč

Název:Spiritualita bez náboženství
Podnázev:aneb Probuzení
Autor:Harris, Sam
Kód:00024
Žánr:náboženství, ostatní systémy, ateismus
Jazyk: česky
Nakl. údaje:Praha : Dybbuk
Rok vydání:2017
Rozsah:203 str.
ISBN:978-80-7438-173-7
Stav:výborný
Umístění:Nab-2
Anotace:Kniha Spiritualita bez náboženství aneb Probuzení neurovědce, filozofa a proslulého skeptika, autora řady bestselerů Sama Harrise zkoumá podstatu vědomí, vysvětluje jak nejlépe meditovat a varuje před pochybnými guruy. Otřese většinou vašich nejzákladnějších domněnek o každodenním prožívání a může se stát, že vám prostě změní život. Publikace je určena všem, kteří sice nevyznávají žádné náboženství, ale současně jim připadá, že v prožitcích postav, jako je Ježíš, Buddha, Lao-c’, Rúmí a další mudrci minulosti, lze najít důležité pravdy. Pro ty, kteří touží po spiritualitě bez náboženství, kniha představuje návod k meditaci jako racionálnímu cvičení v podání neurovědy a psychologie. Text je taktéž úvodem do problematiky pokusů o vědecké podchycení spirituality a zčásti filozofickým rozkladem toho, co většina lidí považuje za centrum svého vnitřního života: pocit, kterému říkáme „já“.
Cena:263,- Kč

Název:Tajemství pyramid
Podnázev:pyramidální terapie, mysterie a ezoterika
Autor:El Hakim, Chalil
Kód:00169
Žánr:náboženství, ostatní systémy, synkretismus, ezoterika
Jazyk: česky
Nakl. údaje:Bratislava : Eko-konzult
Rok vydání:1994
Rozsah:119 str.
ISBN:80-967157-1-2
Stav:dobrý
Umístění:Nab-4
Anotace:Co skrývá nitro Velké pyramidy? Pyramidologie - odkaz předků nebo jenom hra čísel? Cheopsova pyramida jako Bible v kamenu? Velká pyramida a apokalypsa. Prymidální brusič čepelek. Pyramidální energie - hypotézy a domněnky. Praktické využití pyramidálního efektu. Působení na člověka. Regenerace a inspirace. Pyramidální energie v léčitelství. Léčivý vliv barev na lidský organizmus. Radiestézie - měření energie a výběr barev. Léčba pomocí pyramid a barev. Pyramidální terapie pomocí krystalu. Barevná terapie čaker. Mystické zážitky ve Velké pyramidě. Jak si můžeme sestrojit pyramidu. Relaxace pod pyramidou. Pyramidální meditace. Tutanchamónova kletba. Působí na nás různé obrazce a tvary? Pyramidy a starověká Atlantida. Egyptské mystérium.
Cena:120,- Kč

Marcel Goliaš © 2021